Дамска гривна от естествена кожа BK-005

  • Код на продукта: BK-005
  • Наличност: В наличност
  • 19.00 лв.

Дамска гривна от естествена кожа BK-005

Дамска ръчно изработена гривна.


Неповторима гривна в етно стил, изработена от естествена кожа.

Размера на гривната се регулира.

Ширина на гривната: 3,2 см.