Сребърни обеци "Цвете" E-1133

  • Код на продукта: E-1133
  • Наличност: В наличност
  • 69.00 лв.

Сребърни обеци "Цвете" E-1133

Дамски сребърни обеци "Цвете".

Ръчно изработени. 
Грамаж:  7,3 гр.
Размери на обеците:  20/20 мм.